Podcast Money Matters
Kabinet Jetten langs de impactmeetlat: geslaagd of gezakt? #104
Shownotes
Money Matters is dé podcast voor al je impactnieuws en alles wat te maken heeft met impact investeren! Elke drie weken bespreken we het laatste nieuws over impact investeringen, verdiepen we ons in positieve ontwikkelingen binnen de impacteconomie en analyseren we wat er beter kan onze maatschappij.
Money makes the world go round.
Maar draait ons geld ook de goede kant op?
In deze aflevering van Money Matters bespreken Björn en Ruben de impactfactor van het Kabinet Jetten. In hoeverre draagt het beoogde beleid bij aan de impact economie? En welke rol spelen bedrijven en overheden, van sociaal inkopen tot de BVm?
Als er één plek is waar geld écht het verschil kan maken, dan is het wel bij onze pensioenen. Met 1.800 miljard euro aan vermogen onderzoeken ze hoe dit kapitaal kan bijdragen aan een duurzame en inclusieve wereld – en hoe pensioenfondsen in beweging kunnen komen. Meer over de campagne: Ons Geld Telt – Pensioengeld duurzaam investeren
Een gesprek over beleid, beleggen en de vraag: wat doen we met ons geld, en wat doet het voor de samenleving?
- Changemaker Thami Schweichler (United Repair Centre): ‘Mensen zijn vaak trots op een zichtbare reparatie’
- Racefans aten ongemerkt zeewierburgers op Formule 1 Zandvoort, zonder klachten
- Nieuw netwerk moet zorgen voor schone energie in de Amsterdamse haven
- Elektrische voertuigen steeds aantrekkelijker in gebruikskosten
- Oprichter van Klarna begint een centrum voor start-ups in Amsterdam

