Op vrijdag 6 juni vindt de derde editie van Money Matters Live! plaats in Pakhuis de Zwijger, als onderdeel van What Design Can Do Live Amsterdam. talkshow en podcast in één, georganiseerd door Social Finance NL en Circl Movement, brengt denkers en doeners samen om te verkennen hoe geld en ontwerp kunnen bijdragen aan een eerlijke, duurzame toekomst.

Onder leiding van host Ruben Koekoek gaan verschillende tafelgasten in gesprek over de financiering van de klimaattransitie en hoe design kan bijdragen aan het vormgeven van de duurzame toekomst. We brengen een mooie mix van inzichten samen, van vertegenwoordigers van banken, tot economen, stedelijk ontwerpers en creatief ondernemers, die samen onderzoeken hoe kapitaal en creativiteit kunnen samenwerken om systeemverandering te realiseren.

📍 Locatie: Pakhuis de Zwijger, Amsterdam
🕒 Tijd: inloop 14:00. Live talkshow 14:30 – 15:20
🎟️ Toegang: Meld je hier snel aan. Let op, met de code “Circl” ontvang je een vrijkaart (zolang de voorraad strekt), die toegang verschaft tot het gehele event van “What Design Can Do Live”,