
Liza Heykoop
Manager
BIOGRAFIE
Liza werkt als manager aan projecten waarin financiële innovatie wordt ingezet voor maatschappelijke impact. Bij Social Finance NL is ze betrokken bij uiteenlopende trajecten, waaronder het ontwikkelen van de maatschappelijke businesscase voor een vrouwenspreekuur bij Amsterdam UMC, het ontwerpen van een beloningssysteem rondom netcongestie in Arnhem, en het onderzoeken van fondsvormen voor natuurherstel.
Ze brengt ervaring mee uit de wereld van impact finance in Afrika, Azië en Latijns-Amerika, waar ze werkte aan duurzame energie- en landbouwprojecten. Met een achtergrond in culturele antropologie en international business beweegt Liza zich soepel tussen strategie en praktijk, en weet ze partijen te verbinden rond een gedeeld maatschappelijk doel.
Buiten werktijd is ze het liefst in beweging – wandelend in de bergen met haar man en hond, of dansend op een festival – afgewisseld met een goed boek op de bank.

